OFERTA

Kilka słów o ofercie

Nieustannie poszerzamy oferowany zakres produktów o nowe elementy. Pragniemy zaspokoić wszelkie, zarówno jakościowe jak i ilościowe, potrzeby Klienta, dotyczące zapotrzebowania w materiały opakowaniowe i polimerowe folie szerokiego zatosowania. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów detalicznych, jak i hurtowników.

Produkty umieszczone na stronie to podstawowy asortyment znajdujący się zawsze w naszej ofercie.

Jeśli nie znaleźliście Państwo na naszej stronie poszukiwanych materiałów, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub zadawania pytań poprzez formularz kontaktowy, umieszczony w zakładce Kontakt. Zawsze chętnie odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy szczegółowych informacji o dostępności poszukiwanych materiałów.

Jak dokonać zamówienia?

W Ofercie znajdziecie Państwo produkty podzielone na czery kategorie ze względu na zastosowanie: przemysłowe, budowlane, rolnicze i o przeznaczeniu gastronomicznym. Każdy produkt zawiera opis. Po zapoznaniu się z charakterystyką produktu, zamówienie należy złożyć telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy, umieszczony w zakładce Kontakt.

W podobny sposób można uzyskać informację o aktualnym cenniku.

Prowadzimy zarówno dystrybucję hurtową, jak i detaliczną. W niedalekiej przyszłości pragniemy rozszerzyć ją również na sprzedaż internetową, aby poprawić wygodę Państwa zakupów w naszej firmie.

Dostawa

Towar dostarczamy osobiście lub zlecamy dowóz spedycją.

Nasz biznes jest jak my – solidny, rozwojowy i skierowany ku przyszłości. Już dziś staramy się przewidzieć Twoje potrzeby, aby skutecznie zrealizować je jutro.

Życzymy udanych zakupów